Český volejbalový svaz, logoPražský volejbalový svaz, logo

 

Volejbalové družstvo TJ Břevnov

 


SEZONA 2017-18

Přebor Prahy v kategorii muži, III. třída, skupina A (M3A)

Volejbalový tým TJ Břevnov (2017-18)

Datum Čas Domácí Hosté
2.5.2018 18:00 TJ Břevnov Pharming
14.5.2018 18:00 TJ Břevnov Radotín A
16.5.2018 18:00 Slavoj TJ Břevnov
21.5.2018 18:00 Pharming C TJ Břevnov
23.5.2018 18:00 Krč TJ Břevnov
30.5.2018 18:00 TJ Břevnov Jinonice B
4.6.2018 18:00 MFF F TJ Břevnov
11.6.2018 18:00 TJ Břevnov Medvědi
13.6.2018 18:00 Modřany C TJ Břevnov
20.6.2018 18:00 TJ Břevnov SC K3
25.6.2018 18:00 Radotín A TJ Břevnov
27.6.2018 18:00 TJ Břevnov Slavoj

Více pod tímto odkazem:
http://www.cvf.cz/souteze/soutez/?soutez=M3&skupina=M3A

 

Hřiště: v areálu SK Meteor Praha
Adresa: U Meteoru 29/37, Praha 8 – Libeň 
MHD: Metro B – Palmovka, tramvaje č. 10 a 15 – zastávka Stejskalova, pak cca 5 min. pěšky

Soupiska:

č. Jméno Narozen
1 Kovář Ondřej 1991
2 Samec Daniel 1992
3 Pěkný Michal 1980
4 Mužík Petr 1976
6 Kruml Lukáš 1977
9 Havlíček Jan 1971
10 Čech Ondřej 1990
11 Fillo Michal 1979
12 Hartman Tomáš 1990
13 Jánský Jiří 1991
15 Kohout Martin 1989
19 Beránek Jaroslav 1969

 

Minulé sezony

  M3A 2017/18   V3 V2 P1 P0 sety míče body
1. Radotínský S.K. A 18 14 4 0 0 54:18 1705:1457 50
2. TJ Břevnov 18 11 1 3 3 43:23 1481:1383 38
3. SC K3 Praha 18 9 3 2 4 42:29 1589:1476 35
4. TJ Sokol Jinonice B 18 8 1 3 6 38:32 1553:1516 29
5. TJ Slavoj Praha 18 6 4 1 7 36:34 1570:1495 27
6. VK Medvědi Praha 18 7 2 2 7 34:36 1489:1536 27
7. TJ Sokol Modřany C 18 5 2 3 8 32:39 1512:1575 22
8. VŠSK MFF Praha F 18 6 0 4 8 29:38 1437:1502 22
9. TJ Sokol Praha – Krč 18 3 4 1 10 27:43 1517:1581 18
10. SK Pharming C 18 0 0 2 16 11:54 1232:1564 2

 

  M3A 2016/17   V3 V2 P1 P0 sety míče body
1. Radotínský sportovní klub A 18 12 2 2 2 47:22 1614:1402 42
2. VŠSK MFF Praha F 18 11 3 1 3 46:19 1483:1299 40
3. TJ Sokol Jinonice A 18 9 3 2 4 43:27 1567:1464 35
4. TJ Sokol Modřany D 18 6 3 6 3 41:36 1648:1670 30
5. TJ Sokol Praha – Krč 18 8 1 1 8 32:35 1482:1502 27
6. TJ Slavoj Praha 18 7 1 3 7 34:34 1486:1474 26
7. TJ Břevnov 18 6 2 1 9 31:37 1469:1532 23
8. TJ Sokol Jinonice B 18 6 1 3 8 31:41 1545:1583 23
9. TJ Sokol Modřany C 18 4 4 1 9 29:41 1455:1534 21
10. TJ Slavoj Břevnov 18 0 1 1 16 11:53 1253:1542 3

 

  M3A 2015/16   V3 V2 P1 P0 sety míče body
1. VŠSK MFF Praha F 18 13 3 0 2 48:20 1566:1386 45
2. TJ Slavoj Praha 18 10 4 1 3 46:25 1624:1505 39
3. TJ ABC Braník C 18 11 1 1 5 43:25 1564:1410 36
4. TJ Sokol Jinonice B 18 8 3 2 5 40:32 1581:1549 32
5. TJ Břevnov 18 5 4 3 6 36:37 1556:1544 26
6. TJ Sokol Praha – Krč 18 4 3 5 6 34:43 1643:1709 23
7. Radotínský sportovní klub A 18 4 2 4 8 29:42 1468:1601 20
8. TJ Sokol Modřany C 18 3 3 2 10 26:44 1474:1602 17
9. TJ Sokol Modřany D 18 2 3 4 9 28:45 1518:1609 16
10. TJ Sokol Řepy D 18 4 0 4 10 26:43 1461:1540 16

 

  M3A 2014/15   V3 V2 P1 P0 sety míče body
1. TJ Sokol Jinonice A 18 10 1 5 2 44:30 1677:1546 37
2. TJ ABC Braník C 18 8 3 3 4 40:32 1607:1494 33
3. VŠSK MFF Praha F 18 8 3 2 5 39:30 1486:1418 32
4. TJ Břevnov 18 7 4 3 4 40:31 1572:1494 32
5. TJ Sokol Řepy B 18 7 3 3 5 38:32 1507:1492 30
6. TJ Sokol Modřany C 18 9 0 1 8 32:33 1464:1484 28
7. TJ Sokol Modřany D 18 4 3 2 9 31:39 1480:1560 20
8. Radotínský sportovní klub A 18 6 1 0 11 25:40 1327:1500 20
9. TJ Sokol Praha – Krč 18 4 3 1 10 30:41 1526:1565 19
10. TJ Slavoj Břevnov 18 3 3 4 8 33:44 1580:1673 19

 

  M3A 2013/14   V P K sety míče body
1. TJ Praha – Podolí D 18 16 2 0 52:07 1427:1091 50
2. VŠSK MFF Praha F 18 11 7 0 42:28 1581:1410 35
3. TJ Břevnov 18 12 6 0 39:34 1578:1574 32
4. TJ Sokol Modřany C 18 9 9 0 32:34 1445:1465 26
5. Radotínský S.K. A 18 8 10 0 33:33 1397:1478 26
6. TJ Slavoj Břevnov 18 9 9 0 33:32 1424:1407 25
7. TJ Sokol Praha – Krč 18 8 10 0 32:38 1449:1528 25
8. TJ Sokol Jinonice A 18 9 9 0 32:39 1484:1551 24
9. TJ Sokol Modřany D 18 5 13 0 20:43 1284:1461 17
10. SK Ecos – OV Praha 18 3 15 0 23:50 1543:1647 10

 

  M3A 2012/13   V P K sety míče body
1. TJ Praha – Podolí D 18 16 2 0 51:13 1521:1229 47
2. TJ ABC Braník C 18 13 5 0 45:27 1559:1497 37
3. TJ Sokol Jinonice A 18 13 5 0 43:27 1610:1476 37
4. TJ Břevnov 18 13 5 0 43:35 1670:1605 30
5. TJ Slavoj Břevnov 18 6 12 0 31:41 1490:1576 23
6. Radotínský S.K. A 18 6 12 0 29:41 1485:1537 21
7. TJ Sokol Modřany C 18 7 11 0 30:42 1458:1581 20
8. VŠSK MFF Praha F 18 6 12 0 29:41 1525:1574 20
9. TJ Sokol Modřany D 18 5 13 0 29:44 1460:1632 19
10. TJ Sokol Řepy B 18 5 13 0 27:46 1532:1603 16

 

  M3A 2011/12   V P K sety míče body
1. VSK Chemie Praha A 18 17 1 0 53:12 1562:1230 35
2. TJ Praha – Podolí D 18 12 6 0 39:28 1484:1385 30
3. TJ ABC Braník C 18 11 7 0 41:29 1576:1505 29
4. TJ Sokol Modřany C 18 10 8 0 36:34 1539:1549 28
5. TJ Sokol Jinonice A 18 7 11 0 34:41 1638:1663 25
6. VŠSK MFF Praha F 18 7 11 0 27:37 1414:1483 25
7. Radotínský sportovní klub A 18 7 11 0 27:39 1403:1505 25
8. TJ Břevnov 18 7 11 0 26:39 1410:1469 25
9. TJ Sokol Řepy B 18 6 12 0 30:40 1456:1545 24
10. SK Ecos – OV Praha A 18 6 12 0 29:43 1479:1627 24

 

  M3A 2010/11   V P K sety míče body
1. VŠSK MFF Praha F 18 14 4 0 49:20 1579:1396 32
2. VSK Přírodní vědy UK Praha D 18 14 4 0 48:22 1609:1408 32
3. TJ Sokol Jinonice 18 11 7 0 44:32 1672:1623 29
4. Radotínský sportovní klub A 18 10 8 0 37:33 1512:1527 28
5. ŠSK DDM Šalounova Jižní Město 18 9 9 0 30:38 1448:1535 27
6. TJ Sokol Praha – Krč 18 8 10 0 31:35 1469:1485 26
7. SK Ecos – OV Praha 18 8 10 0 32:38 1487:1510 26
8. TJ ABC Braník C 18 7 11 0 27:40 1433:1498 25
9. TJ Praha – Podolí D 18 5 13 0 27:42 1485:1520 23
10. TJ Břevnov 18 4 14 0 24:49 1454:1646 22

 

  M3A 2009/10   V P K sety míče body
1. TJ Sokol Řepy A 18 17 1 0 52:13 1554:1300 35
2. VSK Přírodní vědy Praha D 18 12 6 0 42:31 1622:1529 30
3. ŠSK DDM Jižní Město 18 11 7 0 39:30 1577:1528 29
4. TJ ABC Braník C 18 11 7 0 39:33 1624:1575 29
5. VŠSK MFF Praha F 18 10 8 0 36:33 1505:1550 28
6. TJ Sokol Jinonice 18 9 9 0 39:33 1623:1573 27
7. TJ Břevnov 18 7 11 0 33:38 1544:1560 25
8. TJ Praha – Podolí C 18 5 13 0 23:45 1382:1557 23
9. Radotínský SK 18 4 14 0 28:48 1583:1707 22
10. SK Ecos Praha 18 4 14 0 22:49 1512:1647 22

 

  M3A 2008/09   V P K sety míče body
1. TJ Sokol Modřany A 18 16 2 0 52:15 1580:1278 34
2. TJ Sokol Řepy A 18 15 3 0 45:22 1520:1426 33
3. SK Ecos – OV Praha A 18 12 6 0 43:23 1510:1409 30
4. VSK Přírodní vědy UK Praha D 18 11 7 0 39:34 1589:1533 29
5. VŠSK MFF Praha F 18 9 9 0 35:32 1434:1446 27
6. Radotínský sportovní klub 18 9 9 0 34:36 1565:1513 27
7. TJ Sokol Jinonice A 18 6 12 0 26:42 1486:1570 24
8. TJ ABC Braník C 18 5 13 0 27:41 1455:1471 23
9. TJ Břevnov 18 5 12 1 27:43 1418:1590 22
10. TJ Sokol Libuš A 18 2 16 0 10:50 1117:1438 20

 

  M4A 2007/08   V P S sety míče body
1. TJ Břevnov 14 12 2 0 37:12:00 1149:949 26
2. TJ Slavoj Břevnov A 14 11 3 0 34:17:00 1185:983 25
3. TJ Sokol Žižkov I C 14 10 4 0 37:16:00 1209:1015 24
4. TJ Petřiny C 14 8 6 0 29:25:00 1188:1149 22
5. TJ Praha – Podolí D 14 6 7 1 21:29 977:1086 19
6. SK Setto Praha 14 4 9 1 24:32:00 1162:1255 17
7. TJ ÚVN Praha 14 4 9 1 15:32 889:1028 17
8. TJ Sokol Řeporyje 14 1 13 0 7:41 863:1157 15